WORK AND TRAVEL USA

Поєднуй приємне з корисним!

Наврядчи знайдеться кращий час, щоб об’їхати весь світ, ніж молодість, коли хочеться щодня здійснювати нове відкриття! А направити в корисне русло надлишок енергії і спрагу пригод допоможе програма Work and Travel USA, за допомогою якої тисячі хлопців і дівчат щороку вирушають до Сполучених Штатів. Вона відкриває неймовірні можливості для учасників, якими просто гріх не скористатися!

work-and-travel-usa-3

Можливості для учасників програми

Ворк енд Тревел дозволяє українським студентам не просто поїхати в США в якості туриста, а з головою зануритися в життя американців, працюючи у партнерів програми. Це, в свою чергу, забезпечує не тільки яскраві враження від поїздки і відмінну мовну практику, а й непоганий заробіток. Витратити отримані гроші можна на незабутню подорож по США, Канаді та Мексиці або використовувати для реалізації інших задумок. Оскільки за програмою працюють іноземні студенти, їм встановлено повернення прибуткового податку, що також збільшує заробіток.

Свої двері перед учасниками проекту відкривають тисячі магазинів, закладів громадського харчування, готелів та інших організацій по всій країні від Аляски до Каліфорнії, тому вибір дійсно величезний. У свою чергу правила для підприємств, що беруть участь в Work and Travel, зобов’язують надавати тільки ті вакансії, які не вимагають особливої ​​кваліфікації і важкої фізичної праці. Тому в програмі можуть однаково успішно проявити себе і хлопці, і дівчата.

Крім того, не варто забувати, що Ворк енд Тревел — це ще й практика англійської в мовному середовищі. Навіть самі інтенсивні курси не можуть забезпечити такий рівень навчання, як щоденне спілкування з носіями мови.
work-and-travel-usa-2

Умови участі в програмі

Вимоги до учасників Work and Travel USA гранично прості:

Крім того, від студентів очікують суворого дотримання законів і якісного виконання обов’язків. Роботодавці, в свою чергу, забезпечують своєчасну оплату праці та медичну страховку.

Перебувати в США за програмою можна все літо: працюючи і подорожуючи в залежності від домовленості з роботодавцем.

Використовуй унікальну можливість — перетвори свою американську мрію в реальність!

work-and-travel-usa-41

Поиск