Історія

Незалежне тестування не повинно бути перешкодою при вступі до вищого навчального закладу. Навпаки ЗНО є додатковим шансом перевірки реальних знань, набутих під час навчання в школі, та відбору найкращих для навчання вишах з різним рівнем престижності. Таке розуміння системи незалежного тестування допоможе вам налаштуватися на «хвилю» продуктивної підготовки до зовнішнього тестування.

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України є одним з найпопулярніших тестувань протягом усіх років після запровадження ЗНО. ЗНО з історії України є одним з двох предметів (інший — математика), які разом з українською мовою і літературою та іноземною мовою є обов’язковими для складання випускниками навчальних закладів. Окрім цього, абітурієнти складають ЗНО з історії України для вступу до вищих навчальних закладів гуманітарного спрямування, на соціально-політичні, економічні, педагогічні спеціальності, журналістику тощо. Тому якісна підготовка до ЗНО з цього предмета є важливою складовою шляху до успішного майбутнього креативної, освіченої людини сьогодення.

384597537

Наказом №826 «Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» Міністр освіти і науки Лілія Гриневич змінила навчальну програму з історії України для старшокласників.

Зміни в програмі з історії України були ініційовані Українським інститутом національної пам’яті та реалізований представниками дослідний, урядових та освітніх установ.

Головними змінами в програмі з історії України стане впровадження тематичного обговорення та практичних завдань на заняттях. Учні будуть проходити тему «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)», яка раніше не була розкрита.

В процесі вивчення історії буде більше уваги приділятися українцям, які сприяли якісному розвитку та територіальній розбудові України, а також буде акцентована радянська окупація України, внесок українського народу в перемозі та нацистською Німеччиною, територіальна розбудова українських земель в ході ХХ століття, членство українців в Організації Об’єднаних Нації, депортація кримських татар та українців із польських земель тощо.

Вивчайте історію, бо всі питання нової програми будуть внесені до нової програми ЗНО.

Готуймося разом!

  1. Стародавня історія України
  2. Київська Русь (IX-XIV століття)
  3. Литовсько-польський період (XIV – перша половина ХVII ст.)
  4. Національно-визвольна війна та Руїна (1648-1687 роки)
  5. Українські землі наприкінці XVII – XVIII століть
  6. Українські землі наприкінці ХVIII – на початку ХХ століть
  7. Україна в 1914 — 1921 роках
  8. Українські землі в міжвоєнний період (1920 -1930-ті роки)
  9. Україна в роки Другої світової війни (1939-1945 роки)
  10. Україна в повоєнний період (1945-1991 роки)
  11. Незалежна Україна (1991-2015 роки)

История

Поиск