Робота в Туреччині

Робота і відпочинок одночасно!

Отримувати хорошу зарплату, перебуваючи при цьому на закордонному курорті цілком реально. Яскравий приклад цьому робота в Туреччині аніматором, яку пропонує наша компанія. Ми співпрацюємо з готельними комплексами класу De Luxe, розташованими на узбережжі Середземного моря — в районах Кемера, Белека і Анталії.
Умови для співробітників практично такі ж, як і для постояльців готелів. Персонал проживає в комфортних умовах на території готелю або неподалік, забезпечується повноцінним харчуванням. У вільний час можна відчути всі переваги життя на курорті: засмагати на пляжах, купатися в море і знайомитися з визначними пам’ятками.

Основні вимоги до кандидатів

Робота аніматором в Туреччині підійде вам, якщо ви відповідаєте наступним вимогам:

K0v4Xz6g0nY-1

В обов’язки аніматора можуть входити:

Умови праці

Всі роботодавці, крім житла та харчування, надають медичну страховку, авіаквитки та трансфер до готелю з аеропорту, високу заробітну плату. Тривалість робочого дня залежить від графіка конкретного готелю, приблизно: з 9 ранку до 10 вечора, з перервами на сніданок, обід, вечеря і відпочинок. мінімальний термін контракту на вакансії в Туреччині для українців 5,5 місяців. Вони припадають на курортний період — зазвичай, з квітня по жовтень, — що дозволяє планувати новорічні свята з родиною, поїздки на гірськолижні курорти та інші варіанти відпочинку на зароблені гроші.
Якщо вас зацікавила ця пропозиція — телефонуйте нам або приходьте в офіс для безкоштовної консультації з працевлаштування.

zdwElZlFxy0-1

Поиск