Робота в США

Їздити в мустангу, жити в котеджі з басейном, купувати все, що захочеться і бути впевненим в завтрашньому дні — це все реально для тих, хто відправився в Америку за допомогою компанії Unitemp.

Робота в США для українців

США — це країна можливостей, де мрії стають реальністю, а життя кипить 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Тут світові корпорації розміщують свої штаб-квартири, легендарні режисери знімають шедеври світового кіно, здійснюються глобальні наукові відкриття, а самі звичайні люди заробляють достатньо, щоб жити яскравою і повноцінним життям, подорожувати й купувати речі, які жителям інших країн здаються розкішшю.

Саме в США перед Вами відриваються можливості досягнення того рівня життя, який Ви заслуговуєте. Компанія допоможе Вам здійснити свою мрію — жити та працювати в одному з найбільш розвинених держав світу.

Вибір за вами!
Америка країна контрастів, а тому ми пропонуємо Вам на вибір роботу в двох місцях абсолютно несхожих один на одного.

США — це країна можливостей, де мрії стають реальністю!

hd4qVVe4zEA-11
Що ми пропонуємо?

У США цінують людей, які вміють працювати. І це не означає, що потрібно володіти якимись особливими знаннями або вміннями. Головне — готовність чесно виконувати свої обов’язки, а гідна винагорода не змусить себе чекати.

Маючи базові знання англійської, ви можете працювати в пральні або хаускіпером в готелі (прибирання номерів), помічником кухаря в кафе, будівельником або вантажником. Ви можете відправитися в Америку зі словником, а вже через кілька місяців вільно спілкуватися з місцевим населенням на їхній рідній мові. Зі знанням англійської хоча б на середньому рівні, Вас з готовністью візьмуть на посаду офіціанта, касира і продавця.

Зарплата для цих вакансій становить 8-15 $ в годину, а це означає, що будете заробляти в середньому 2000 $ в місяць. Вам не потрібно буде переживати за житло та харчування, а вже через пару місяців Ви зможете дозволити придбати собі машину (за 1500-2000 $ в США цілком реально купити нехай не нову, але машину в хорошому стані).

Уже через місяць Ви можете жити та працювати в Нью-Йорку.

new-york
Це точно для Вас!

Вам однозначно сподобається наша пропозиція, якщо Ви:

 

В Америку всією сім’єю!

Багатьох лякає перспектива роботи за кордоном, адже доведеться на довгий час залишити рідних. Робота в США від нашої компанії дозволяє відправитися в Штати відразу всією сім’єю. Для Вас і Вашої другої половини (а також сестри, брата, мами, тітки, дядьки тощо) ми підберемо підходящу вакансію в тому ж місті.

Крім того, Ви можете, попрацювавши там деякий час, приміряючи на себе американський менталітет і культуру, прийняти рішення емігрувати в США. З цим серйозним питанням ми також завжди готові вам допомогти.

Ми допоможемо Вам здійснити американську мрію!

Чому саме ми?

Є безліч компаній, які пропонують працевлаштування в Америці. Чим ми відрізняємося від них? Ми працюємо в цій сфері вже 6 років і маємо безліч надійних партнерів безпосередньо на території США. Для вас це означає:

І це не порожні слова, адже підтвердити їх можуть особисто наші клієнти, які прямо зараз так само, як і численні американці, насолоджуються усіма благами життя в США. Поки інші думають, вони вже мають все! А ви хочете приєднатися до них?

Поиск