Робота на круїзних лайнерах

cruises_rules

Хочете добре заробити?

Добре знаєте англійську?

Як щодо того, щоб уже в найближчі 12 місяців заробити 22000 $, а крім того відвідати до 15 країн Америки, Європи, Азії, Африки і Австралії? Тоді сміливо вибирайте роботу на круїзних лайнерах!

 

Пара слів про круїзний туризмі

Лайнери — це великі плавучі міста з повним набором інфраструктури для відпочинку та розваг багатих і просто добре забезпечених людей. На такому судні є все, що тільки можна побажати: численні бари, ресторани, клуби, магазини, театри, басейни, майданчики для гольфу тощо. Для роботи на одному такому лайнері потрібно близько 2000 чоловік персоналу, з яких 80% бармени  та  офіціанти.

Royal Caribbean — лідер круїзного туризму і наш офіційний партнер. Ми пропонуємо вам роботу саме на борту суден цієї найбільшої американської компанії.

Ким можна працювати?

На першому контракті ви працюєте помічником офіціанта або бармена, заробляючи 1200 $ плюс чайові. Зазвичай контракт укладається на 6-9 місяців. Другий контракт відкриває перед вами ще більші перспективи заробітку — ви самі стаєте барменом або офіціантом, а зарплата збільшується до 2400 $ плюс чайові.

rabota-na-kruiznykh-laynerakh-3

Особливості роботи на круїзному лайнері

Не будемо приховувати, що така робота вимагає витривалості, стійкості і готовності до повної самовіддачі, але з фінансової точки зору вона однозначно того варто. Крім того, є шикарні бонуси від роботодавця.

Безперечно, ця робота — найкраще поєднання корисного з приємним, яке ви коли-небудь зустрічали!

Вимоги та підготовка

Ми можемо вас працевлаштувати на круїзний лайнер тільки, якщо ви відповідаєте наступним вимогам:

Крім того, всі претенденти зобов’язані пройти спеціальну підготовку:

Але не переживайте, все не так страшно, як здається з першого погляду. Саме ми беремо на себе всі організаційні моменти вашої підготовки, вам же залишається тільки ретельно слідувати нашим інструкціям.

Для кого ця пропозиція?

Якщо ви:

то це програма для вас! Тим більше ви оціните всі переваги пропозиції, якщо ви вже маєте досвід роботи закордоном.

Liberty of the Seas - Aerials at sea Liberty of the Seas - Royal Caribbean International

Чому саме ми?

Самостійно влаштуватися працювати на круїзний лайнер неможливо: компанії світового рівня просто не хочуть витрачати свій час на відбір кожної людини, у неї є справи набагато важливіші. Однак вони співпрацює з рекрутинговими компаніями, які виконують всю підготовчу роботу за них.

Чим же ми відрізняємося від інших компаній?

Ми співпрацюємо з лідером світового круїзного туризму — американською компанією Royal Caribbean, а тому пропонуємо офіційне працевлаштування по американській робочій візі, кращі умови праці та зарплати.

Вам не потрібно довго чекати відповідь від компанії — ваша підготовка та оформлення супутніх документів займає не більше двох місяців.

Ми працюємо з тими, кого інші компанії не змогли працевлаштувати. Багато компаній обіцяють роботу на лайнері, а за фактом тільки оформляють вам морські документи. Якщо ви потрапили в подібну ситуацію, звертайтеся до нас — ми допоможемо вам реально працевлаштуватися!

Вирішувати вам, але у вірності цих слів вже переконався не один чоловік. Переконайтеся і ви!

Поиск