Робота в ОАЕ і Катар

Робота в Еміратах та Катарі

До Середнього Сходу традиційно відносять понад 10 країн, серед яких нашим співвітчизникам найбільш відомі туристичні Туреччина, Єгипет і паломницький Ізраїль. Але не всі знають, що на Middle East розташовані дві найбагатші країни в світі — Катар і Арабські Емірати.

Ми запрошуємо тебе на роботу саме сюди. Пропонуємо тобі змінити сірі будні на яскраве життя серед багатонаціонального населення цих країн, підвищити зарплату мінімум до 800 $, отримати унікальний життєвий і професійний досвід — а простіше кажучи, прямо зараз змінити все раз і назавжди!

Для кого ця пропозиція

Робота в Арабських Еміратах та Катарі — ідеальний варіант, якщо:

І, звичайно, якщо тобі близька східна культура, і ти хочеш зануритися в неї з головою, а може бути навіть залишитися там назавжди.

Великий вибір вакансій

Можливо, в даний момент ти думаєш: я занадто молодий / старий для цієї роботи, у мене немає освіти / досвіду, я не знаю англійської / арабського і, взагалі, кому я там потрібен …

Поспішаємо тебе запевнити, це все необґрунтовані страхи:

Так що, скільки б років тобі не було, і ким би ти зараз не працював, ми обов’язково підберемо відповідну вакансію!

rabota-v-arabskikh-emiratakh-91

Чому робота в ОАЕ і Катарі?

Тому що це справжня перлина Нового Сходу:

Звернувшись в нашу компанію, ти можеш розраховувати на офіційну роботу у кращих роботодавців ОАЕ і Катару, оскільки для наших клієнтів ми розробили унікальний курс підготовки, що включає в себе тренінги з англійської мови та цікаві вакансії, які гарантують вам отримання бажаної посади.

Вирішення всіх питань ми беремо на себе:

По прильоту ми гарантуємо:

Все це обійдеться максимум в 600 $, а іноді навіть і зовсім безкоштовно (екстра-вакансії для професіоналів вузького профілю), при цьому ти отримуєш гарантоване працевлаштування з цілим пакетом бонусів.

Головне — зробити перший крок! Дій!

rabota-v-arabskikh-emiratakh-5

Поиск