Італійська мова

dostoprimechatelnosti-italii

Італійська мова (lingua italiana) — офіційна мова Італії, Ватикану (разом з латинською), Сан-Марино, Швейцарії (разом з німецькою, французькою і швейцарською ретороманською). Італійська мова безпосередньо сходить до народної латини, розповсюдженою на території Італії. У той же час на території Італії поширено безліч діалектів, взаєморозуміння між якими може бути ускладнене: північно-італійські діалекти з історичної точки зору є гало-романськими, а південно-італійські — італо-романськими.

Рівні володіння італійською мовою:

Introduttivo (It 1.1), Principianti (It 1.2)

Слухачі італійської мови освоюють первинні комунікативні навички. З граматичних структур виділяється відмінювання основних дієслів (модальних, дієслів руху, «бути», «мати») в теперішньому часі, однина і множина іменників, артиклі, а також просте сьогодення і минулий час. Вивчаються такі теми як: знайомство, про себе, одяг, покупки, ресторан, подорожі.

 
Elementare (It 2) На цьому рівні розширюється діапазон тематичних матеріалів італійської мови: театр, ТВ, гості, бар; система освіти, економічна система Італії. Ускладнюється граматика: вводяться умовний і наказовий спосіб, майбутній час.
 
Pre-lntermedio (It 3) На цьому рівні вивчення італійської мови формуються первинні навички швидкого мовлення. Вивчаються тематичні розділи: спілкування з владою, у лікаря, екологія, традиції і свята, сучасна література і культура Італії.
 
Intermedio (It 4) На цьому рівні освоюються практично всі основні лексико-граматичні структури італійської мови. Після цього рівня можна готуватися до міжнародного екзамену CILS 1. З граматики вивчається пасивний стан, узгодження часів.
 
Avanzato (It 5)

На цьому просунутому рівні італійської мови відбувається закріплення і активізація отриманих знань. Основна увага приділяється обговоренню різних аспектів життя сучасної Італії. Слухач не відчуває проблем зі сприйняттям італійської мови на слух, може побіжно висловлюватися мовою і читати неадаптовану літературу і періодику. Після проходження 5-го рівня можна готуватися до міжнародного екзамену CILS 2.

Міжнародні іспити з італійської мови: CILS 1-4 (Certificazaione di Italiano come Lingua Straniera).
Мовні курси проводяться за підручниками, які видаються в Італії: Piazza Navona, Progetto Italiano 1-2, La Prova Orale 1-2, Espresso 1-3.

Поиск