Іспанська мова

8967720i33c

Іспанська (español) — відноситься до індоєвропейської сім’ї мов (романська група, іберо-романська підгрупа). Писемність на основі латинського алфавіту. За різними оцінками в усьому світі на іспанською мовою говорять від 450 до 500 мільйонів чоловік (включаючи тих людей, для яких іспанська є другою мовою).

Якщо ви зібралися вивчати іспанську мову, ласкаво просимо в наш центр. Наші курси мають всі необхідні умови для навчання: висококваліфіковані викладачі, які пройшли стажування за кордоном, зручний розклад занять, можливість визначити рівень знання мови.

Досвідчені викладачі, аудіо — та відеозаписи, підручники допоможуть Вам опанувати іноземну мову. Цей курс навчить Вас впевнено спілкуватися іспанською мовою в повсякденних ситуаціях, а також під час подорожей за кордон.

Курс вивчення іспанської мови призначений, як для початківців, так і для тих, у кого є вже певний запас знань.

Рівні володіння іспанською мовою:

Nivel Inicial (Es 1) / Básico

Завдання цього рівня — навчити слухача розповідати про себе, свої бажання, вподобання і т.д. На цьому етапі навчання велика увага приділяється орфографії іспанської мови, правилам читання і постановці вимови.

   
Nivel Elemental  (Es 2) Лексика даного рівня іспанської мови відповідають на наступні питання: їжа, частини тіла, покупки, одяг, ресторан.
   
Nivel Preintermedio    (Es 3) На цьому рівні активно відпрацьовуються навички усного мовлення іспанської мови. Лексика охоплює наступні теми: відпочинок, спорт, гороскопи, свята та ін. Вводиться нове граматичне явище «subjuntivo» (умовний спосіб).
   
Nivel Intermedio (Es 4) Одне із завдань рівня — освоїти складні речення в іспанській мові. Розмовна мова представлена наступними тематичними розділами: опис характеру людини, міжособистісні стосунки (любов, дружба, неприйняття і т.п.).
   
Nivel Intermedio-Superior (Es 5) Цей рівень вивчення іспанської мови дає можливість виробити первинні навички швидкого мовлення, закріплює наявні знання граматичних конструкцій і активізує словниковий запас. Багато уваги приділяється іспанській культурі та літературі; політиці та економіці Іспанії та країн Латинської Америки.
   
Nivel Avanzado   (Es 6) Це просунутий рівень іспанської мови, на якому проводиться величезна робота по закріпленню навичок швидкого мовлення з використанням складних граматичних конструкцій, дається великий обсяг додаткового матеріалу про Іспанію і Латинській Америці.
   
Nivel Superior     (Es7,8) / Perfeccionamiento

Це високий рівень іспанської мови, після проходження якого слухач не відчуває проблем зі сприйняттям іспанської мови на слух, може побіжно висловлюватися мовою і читати неадаптовану літературу і періодику.

Мовні курси проводяться за підручниками, які видаються в Іспанії: En acción 1-3, Mañana 1-2, Así me gusta, Sueña (curso completo).

Міжнародні іспити з іспанської мови: D.E.L.E. (Diploma de español como lengua extranjera).

Поиск