Французька мова

3138e6267f69c869d4441bfbc990b

Французька мова (le français, la langue française) — мова французів (офіційна мова Франції), франкомовного населення Бельгії, Швейцарії, Канади (в яких є одним з офіційних). Французькою мовою користується населення багатьох держав Африки, Карибського басейну (Гаїті тощо), Французької Гвіани, в тому числі і в якості офіційної мови.

Відноситься до індоєвропейської сім’ї мов (романська група, гало-романська підгрупа). Розвинулась з народної латини і пішла від неї далі, ніж будь-який інша романська мова. Писемність на основі латинського алфавіту.

Один з 6 офіційних і робочих мов ООН. Французька мова є офіційною мовою великої кількості міжнародних організацій і однією з найбільш досліджуваних як іноземної.

Французька мова — одна з найбільш красивих мов в світі. Наші студенти вивчають сучасний французьку мову за допомогою спеціальної навчальної літератури, з використанням: аудіозаписів, французьких фільмів, журналів.

Викладачі французької мови підберуть відповідну програму для вашого рівня знань і нададуть необхідну допомогу: в оволодінні необхідним словниковим запасом, розвитку навичок спілкування, як у побутовому, так і в діловому середовищі.

Рівні володіння французькою мовою:

 

Débutant-1 (А 0)

Вивчення французької мови починається з алфавіту, правил читання і письма. У мову вводяться 2 часу: сьогодення і найближче майбутнє.

Після закінчення рівня слухачі можуть розповісти про себе, свою родину, захоплення, про професії, описати зовнішність

 
Débutant-2 (А 1) У граматиці цього рівня вивчення французької мови, особлива увага приділяється вивченню нещодавнього і незакінченого минулого часів. Лексика рівня пов’язана з темами: «Рух по місту», «Мода», «Освіта»,«Дім».
 
Pré-Intermédiaire (А 1+) У процесі вивчення французької мови Ви навчитеся: будувати свої висловлювання на кшталт опису, міркування і розповіді. На цьому рівні обговорюються такі теми, як «Ресторан», «Покупки», «Сервіс». У граматиці приділяється увага порівнянню, майбутньому часу.
 
Intermédiaire (А 2) Це етап вивчення французької мови, на якому учні проходять такі важливі теми, як умовний спосіб, давноминулий час. Обговорюють такі теми, як «Робочий світ», «Почуття», «Світ культури і ЗМІ».
 
Intermédiaire-Supérieur (А 2+) На цьому рівні викладачі знайомлять слухачів з умовним способом сьогодення й колишніх часів. Дивляться фільми, вчаться писати офіційні та приватні листи.
 
Рré-avancé ( В 1) На цьому рівні наші учні читають неадаптовану літературу, можуть підтримати розмову з різних тем, повторюють граматику.
 
Avancé-1 (В1+) Це рівень, до якого вся базова граматика французької мови пройдена. Відбувається накопичення лексичного матеріалу, велика увага приділяється формуванню навичок вільної усної і письмової мови.
 
Avancé-2 (В 2) На цьому рівні студенти знайомляться з більш складною формою спілкування французькою мовою — вмінням аргументувати, відстоювати свою думку, вести дискусію. Відбувається більш детальне знайомство з формами побутового та ділового мовного етикету.
 
Avancé-Supérieur (В 2+) На цьому рівні слухачі вже вільно спілкуються французькою мовою по більшості тем. Особлива увага приділяється логічній побудові мови.

Міжнародні іспити з французької мови: DELF і DALF.
Мовні курси проводяться за підручниками, які видаються у Франції: Campus 1-3, Festival 1-2, Forum 1-3, Tout va bien 1-4, Connexions 1-2.

Поиск