Німецька мова

109961971_large_4646070_

Німецька мова (Deutsch, Deutsche Sprache) — мова німців, австрійців, лихтенштейнцев і здебільшого швейцарців, офіційна мова Німеччини, Австрії, Ліхтенштейну, одна з офіційних мов Швейцарії, Люксембургу та Бельгії. Відноситься до індоєвропейської сім’ї мов (німецька гілка). Писемність на основі латинського алфавіту.

Ви хочете швидко вивчити німецьку мову? Мрієте вільно розмовляти по-німецьки на найрізноманітніші теми? У цьому вам допоможе Мовна школа “Noosfera”.

Наші вчителі німецької мови допоможуть і новачкові, і людині, котра добре володіє німецькою мовою, досягти досконалості. На заняттях використовуються мультимедійні засоби для швидкого запам’ятовування німецьких слів, для того, щоб наші студенти звикли до іноземної мови. В аудиторіях є додаткові дидактичні матеріали, наочні посібники.

У вивченні німецької розрізняють 3 основні рівні: Grundstufe, Mittelstufe, Oberstufe.

 

Anfänger

(рівень А1)

 

Слухач набуває елементарних навичок розмовної німецької мови, необхідних для адаптації в німецькому середовищі. На цьому етапі навчання велика увага приділяється постановці вимови. Студенти вчаться писати прості тексти про себе і свою сім’ю, про свої захоплення, розпорядок дня і про свій будинок. З граматичного матеріалу студенти освоюють даний час, цифри.
 
Grundlagen

(рівень А2)

 

Тематичні розділи даного рівня вивчення німецької мови: сім’я і особисті відносини, професійна діяльність, розваги і тощо. Велика увага приділяється граматиці: форми прикметників, умовний спосіб, пасивний стан. Студенти, які вивчають німецьку мову, більше спілкуються на вільні теми, читають і обговорюють складні тексти, активно поповнюють свій словниковий запас.
 
Aufbau (B)

 

Цей рівень вивчення німецької мови дозволяє сформувати первинні навички швидкого мовлення. Вводяться складні речення (підрядні часу, місця, цілі і тощо), зворотні дієслова. Обговорюються такі теми, як природа, політика, література німецькомовних авторів.
 
Fortgeschrittene Цей рівень вивчення німецької мови закріплює наявні граматичні навички і значно розширює словниковий запас. Студенти вчаться писати листи, дивляться німецькі фільми в оригіналі і читають газети та журнали німецького видавництва. На цьому етапі велика увага приділяється вільному мовленню.

 

Мовні курси проводяться за підручниками, які видаються в Німеччині: Berliner Platz, Delfin, Schritte 1-5, Themen Aktuell, Themen Neu, Auf Neuen Wegen.

Міжнародні іспити з німецької мови: ZD (Zertifikat Deutsch), ZMP (Zentrale Mittelstufenprüfung), ZOP (Zentrale Oberstufenprüfung).

Поиск