ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Вашій увазі пропонуємо курси вивчення словацької мови і підготовки до вступу до ВНЗ Словаччини в нашому власному навчально-підготовчому центрі IC-CENTRE при словацькому державному університеті Матея Бела в місті Банська Бистриця. Спеціально для російськомовних слухачів і абітурієнтів висококваліфікованими фахівцями мовної школи IC-CENTRE спільно з гуманітарним факультетом словацького державного університету Матея Бела були розроблені такі освітні програми:
— Річна підготовча програма «IC-STANDART»
— Семестрова підготовча програма «IC-SEMESTER»
— Літні інтенсивні курси з вивчення словацької мови «IC-INTENSIV»
Освітні програми «IC-STANDART» і «IC-SEMESTER» — це дуже ефективні підготовчі програми, перевірені часом. Після закінчення підготовчих курсів всі 100% наших слухачів стають студентами словацьких державних університетів. Наші навчально-підготовчі програми акредитовані Міністерством освіти Словаччини, після закінчення курсів видається сертифікат державного зразка з оцінкою знання словацької мови. Багато ВНЗ Словаччини не допускають іноземних студентів до вступу без сертифіката про знання словацької мови. Останнім часом словацькі університети також залишають за собою право призначити іноземному студентові додаткове усну співбесіду, в ході якого визначають, чи знає студент словацьку мову на достатньому для навчання в університеті рівні. Після закінчення акредитованих підготовчих курсів в нашому навчально-підготовчому центрі на багато факультетів словацьких державних університетів можна поступити взагалі без вступних іспитів.

Screenshot_9

Річна підготовча програма «IC-STANDART» включають в себе 510 академічних годин навчання. Учні проходять рівні навчання від А1 до B2 / С1. Тривалість курсів — з 15 вересня по 15 червня. Рекомендуємо для абітурієнтів, бажаючих вступити на технічні, медичні та інші більш складні факультети.

Семестрова підготовча програма «IC-SEMESTER» включають в себе 340 академічних годин навчання. Учні проходять рівні навчання від А1 до В2. Тривалість курсів — з 1 лютого по 15 червня. Рекомендуємо для абітурієнтів, бажаючих вступити на гуманітарні напрямки, а також на факультети без вступних іспитів.

Літні інтенсивні курси з вивчення словацької мови «IC-INTENSIV» включають в себе 100 академічних годин навчання. Учні проходять рівні навчання від А1 до В1. Тривалість курсів — з 10 серпня по 10 вересня. Рекомендуємо для школярів і дорослих, а також для студентів, які збираються навчатися в словацьких університетах англійською мовою, з метою вивчення словацької мови на побутовому рівні та першого знайомства з дивно красивою європейською країною Словаччиною.

Screenshot_1

Підготовчі програми «IC-STANDART» і «IC-SEMESTER» крім безпосереднього курсу вивчення словацької мови та підготовки до вступу до ВНЗ Словаччини включають в себе:
1. Консультації, надання повної та вичерпної інформації про систему вищої освіти в Словаччині, про ВНЗ Словаччини, рекомендації та допомогу у виборі факультету і вузу в Словаччині з урахуванням побажань абітурієнта. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного абітурієнта.

2. Реєстрація офіційної анкети-заяви про навчання на підготовчих курсах в нашому навчально-підготовчому центрі IC-CENTRE в Словаччині.

3. Надання контракту на навчання і всіх документів, необхідних для отримання студентської візи в консульстві Словаччини. Допомога у формуванні повного пакету документів для подачі в консульство Словацької республіки, попередній інструктаж по проходженню співбесіди в консульстві.

4. Консультації, допомога у підготовці всіх необхідних документів для оформлення студентського ВНЖ (дозволу на проживання) на території Словаччини.

5. Допомога у виборі житла, раннє бронювання житла. Вартість проживання в двомісному номері з окремою ванною кімнатою в студентській резиденції (гуртожитку) — 100 євро в місяць.

6. Консультації, рекомендації з транспортних мереж, розробка маршруту проїзду, бронювання квитків.

7. Зустріч на автовокзалі або на залізничному вокзалі в м Банська Бистриця (індивідуальний трансфер з російськомовним водієм), заселення в заброньоване житло. У разі організації зустрічі в аеропорту Братислави, Відня, Будапешта, Катовіце — індивідуальний трансфер оплачується додатково.

8. Допомога в організації побуту, знайомство з міською інфраструктурою (басейни, спортклуби, торгові центри, супермаркети, аквапарки). У разі необхідності — допомога в придбанні сім-карти і відкриття рахунку в місцевому банку.

9. Переклад документів із запевненням у словацького державного присяжного перекладача (оплачується додатково). Вартість перекладу c посвідченням 1 сторінки документа без урахування кількості знаків — 22,50 євро.
10. Підготовка заяви та повного пакету документів для подачі в місцеве відділення імміграційної поліції з метою отримання студентського ВНЖ. Супровід в імміграційну поліцію.
11. Супровід в медичний центр в м Мартін для проходження медичної комісії. Після отримання студентського ВНЖ кожен іноземний абітурієнт протягом 30 днів зобов’язаний пройти обов’язкову медичну комісію. Вартість комплексного медогляду для іноземців — 180 євро (оплачується самостійно в медичному центрі).
12. Нострифікація атестата про повну загальну середню освіту в міністерстві освіти Словаччини входить у вартість програм. Нострифікація диплома бакалавра, спеціаліста або магістра відбувається за додаткову плату безпосередньо в обраному університеті (70-90 євро).
13. Консультації, переговори з ВУЗом від імені абітурієнта, допомога в підготовці та реєстрації заяви про вступ до обраний університет. Реєстрація заяв про вступ до словацьких університетах коштує від 30 до 80 євро (в залежності від факультету) і оплачується абітурієнтами самостійно.
14. Консультації, інформаційна підтримка в усіх побутових і організаційних питаннях на всьому етапі навчання в нашому навчально-підготовчому центрі IC-CENTRE, а також на етапі вступу до університету.

Screenshot_2

Про наше місто
В мальовничій долині гірських річок Грона і Нітри, оточеній з усіх боків величними гірськими хребтами, біля підніжжя Низьких Татр розкинувся прекрасний місто Банська Бистриця. Багато туристів і гості називають це місто «маленьким раєм». Недарма словаки говорять: «Якщо життя прожити, то в Банській Бистриці, а якщо померти, то потрапити на небо». І адже насправді Банська Бистриця — це чарівний місто. У це місто не можна не закохатися з першого погляду. Почуття незвичайного комфорту, домашнього затишку, спокою, розслаблення і безтурботності не покидає з першої ж хвилини після прибуття в це місто … А унікальний навколишній природний ландшафт робить це місто ще красивішим і теплішим … Банська Бистриця чарівна взимку і влітку, навесні та восени, вночі та вдень … Сучасна Банська Бистриця — неофіційна столиця Центральної Словаччини, адміністративний центр Банськобистрицький краю і фінансовий центр країни. Населення міста становить близько 100 тисяч осіб. Банська Бистриця — це екологічно чистий курорт. В даний час у всій Банськобистрицький долині немає жодного діючого промислового підприємства. Сучасній міській інфраструктурі Банській Бистриці може позаздрити будь-яка людина навіть з великого мегаполісу. Гірськолижні та термальні курорти, понад 500 км туристичних трас і маршрутів, басейни, аквапарки, хокейні арени, стадіони, численні спортклуби, театри, нічні клуби, колоритні ресторани, сучасні шопінг-центри та багато іншого — і все це в одному невеликому і чудовому місті. Банська Бистриця — це місто молоді, справжнє студентське рай. Близько 26 тисяч студентів навчаються в двох державних університетах і в одному приватному інституті. У 2014 році місто Банська Бистриця дізнався найкрасивішим містом Словаччини. Банська Бистриця — улюблене місто як словацьких так і іноземних студентів.

Screenshot_3

 Список документів, необхідних для навчання на підготовчих курсах і для вступу до університетів Словаччини:
1. Довідка про несудимість з апостилем.
2. Атестат (диплом) з апостилем.
3. Вкладиш до атестата (диплома) з апостилем.
4. Довідка з банку про наявність коштів на особистому рахунку (мінімум 2500 євро).
5. Медична страховка.
6. 2 фотографії 3,5х4,5.

Screenshot_4

Поиск