Середня освіта в Німеччині

Ви думаєте про відправку Вашої дитини за кордон для навчання в Німеччині?
Чудовий вибір! Відвідування школи і життя за кордоном сприяє розвитку в підлітковому віці і забезпечує для них успішне майбутнє на ринку праці, який стає все більше і більше міжнародним. Наша програма «Середня освіта в Німеччині» спрямована на студентів з високою мотивацією віком від 10 до 17 років і пропонує їм можливість приймати участь в регулярних класах у школах-інтернатах Німеччини.
Жаданою метою є закінчення школи в Німеччині з Сертифікатом про середню освіту «Abitur» (А-рівень), який одночасно є «вхідним квитком» допуску в університет у Німеччині а також ключом до успішної кар’єри вдома.

 shkoly-v-Germanii-russkie-350x245

Передумови

Для того, щоб бути прийнятим до школи у Німеччині, крім демонстрації загальних знань з академічної програми, закордонні кандидати також повинні мати достатнє знання німецької мови. Тому їх просять перш за все відвідати курс інтенсивної німецької мови в мовних центрах.

Хороше знання німецької мови є необхідним для відвідування середньої школи у Німеччині. Мінімальна вимога — відвідувати уроки по всіх темах німецької мови разом з німцями-однокласниками – це завершений рівень В2 ( вищий середній) згідно до Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) — Загальноєвропейських критеріїв визначення ступеня володіння іноземною мовою.

Повний початківець може зазвичай успішно завершити рівень В2 тільки після 6 місяців!
Після успішного завершення рівня В2 студенти переводяться до школи-інтернату за їх вибором та інтегруються у клас згідно з їх віком та рівнем знань.

Німецька мова

Розклад програми

В залежності від попереднього рівня кваліфікації студента, який буде визначений в перший день мовних курсів за допомогою вичерпного кваліфікаційного теста, для досягнення необхідного рівня німецької мови потрібно від 2 до 6 місяців, а саме, виконання рівня В2. Після інтенсивних курсів німецької мови (які складаються з 25 уроків на тиждень для 10-14-річних «старших молодших» та 30 уроків на тиждень для 14-17-річних «старших підлітків»), ми пропонуємо нашим студентам підготовчий курс, сфокусований на найбільш відповідних шкільних предметах. Зазвичай курс є факультативним, але деякі школи-інтернати вимагають його як заздалегідь необхідний. Після завершення своєї мовної програми, студенти скеровуються до школи-інтернату за їх вибором.

Вибір школи

Важливою темою є вибір відповідної школи для Вашої дитини. Знайти хорошу школу нелегко, але знайти правильну школу за кордоном ще складніше. Якщо Ви запишете Вашу дитину на мовні курси наш досвідчений персонал допоможе Вам у складному процесі прийняття рішення щодо певної німецької школи для здобуття середньої освіти проведе Вас через різні кроки подачі заяв, все від заповнення форм до організації інтервью з директором.

По всій Німеччині є близько 300 шкіл-пансіонів. Всі школи, які ми обираємо, мають хорошу репутацію як в Німеччині, так і за кордоном.

Різні типи шкіл-пансіонів

У Німеччині за систему освіти відповідають федеральні штати. Це означає, що стандарти освіти, які в загальному є на дуже високому рівні в Німеччині, можуть змінюватись від штату до штату.

Існують приватні школи, державні школи і школи релігійних асоціацій.

Приватні школи

Серед приватних шкіл-пансіонатів є Асоціація «Die Internate Vereinigung» (DIV) – Асоціація Шкіл-пансіонатів. Школи, що належать до цієї Асоціації є відомими школами завдяки своїй відмінній педагогічній репутації, їх спільній традиції так званої прогресивної освіти (Reformpadagogik) та їх засновникам. Вони гарантують ретельну шкільну освіту, але і водночас вони прагнуть, щоб їх студенти виросли відповідальними особистостями.

Державні школи

Державні школи є безкоштовними середніми школами. Вони працюють незалежно від будь-якої організації і потрібно оплачувати тільки за проживання в пансіонаті. «Гімназія» — це тип шкіл, які надають середню освіту в різних галузях і готують студентів до вступу в університет для здобуття вищої освіти.

Школи релігійних організацій

Є декілька шкіл-пансіонів у підпорядкуванні католицької або протестантської церкви. Проте, ці школи є також відкриті для студентів інших конфесій.

Поиск