Австрія

Вища освіта в Австрії — це чудовий вибір для тих, хто бажає отримати якісну освіту за доступними цінами. Перевагами здобуття вищої освіти в Австрії є всесвітнє визнання диплому, доступні ціни на навчання, широкий вибір спеціальностей, можливість вступу без знання німецької мови та вступних іспитів (окрім медицини та творчих спеціальностей), відстуність вікових обмежень для вступників.

Навчання в Австрійських  університетах в основному ведеться німецькою мовою, за винятком деяких англомовних магістерських програм. Для зарахування на програми без вступного іспиту достатньо надати документи про раніше здобуту освіту. За умови виконання всіх вимог до оформлення та термінів подачі документів, кожен бажаючий отримує можливість прямого зарахування в університет. Більше того, якщо на момент реєстрації в університеті студент не може надати сертифікат, що підтверджує рівень володіння німецькою мовою, він отримує можливість вивчення німецької мови на підготовчих курсах при університеті. Велика частина англомовних програм доступна або в приватних університетах, або в державних вищих школах. Для зарахування на англомовну програму, як правило, необхідно бути готовим до здачі або вступного тесту, або співбесіди (допускається в Skype режимі).

 Переваги навчання в Австрії :

  1. Вступ  в ВУЗи Австрії одразу після закінчення школи без знання німецької та вступних екзаменів (за винятком творчих  спеціальностей та спеціальностей, що користуються великим попитом: економіка, психологія, журналістика, фармацевтика). Вивчення німецької мови можливе на  підготовчих курсах при університеті в статусі студента;
  2. Студенти мають право не тільки обирати навчальні дисципліни, теми курсових і дипломних робіт, встановлювати терміни складання іспитів, але також можуть самі вибирати екзаменатора.
  3. Викладацький склад — це  висококваліфіковані викладачі та наукові співробітники, компетентні в свому предметі не тільки з теоретичного боку. Більшість  викладачів  являються  практиками і працюють в міжнародних компаніях і організаціях.
  4. Є можливість поєднувати навчання з  роботою. Студенти на бакалавраті  мають право працювати 10 годин в  тиждень; студенти на магістратурі — 20 годин.
  5. Після закінчення університету надається додатково час для можливості або продовжити навчання, або працевлаштуватися.
  6. У рейтинг кращих університетів Європи потрапили чотири факультети трьохавстрійських університетів — у Відні (де краще вивчати економіку), в Зальцбурзі — (право), Граці — (технічні науки).

e7796519eea4426581c15a4db409b30c

УНІВЕРСИТЕТИ АВСТРІЇ

Віденський університет 

 

інформація про заклад

Віденський медичний університет

інформація про заклад

Віденський економічний університет

інформація про заклад

Віденський технічний університет

інформація про заклад

Університет прикладних мистецтв

інформація про заклад

Віденський університет природних ресурсів та природознавства

інформація про заклад

Віденький університет Вебстер

інформація про заклад

Віденський університет Модуль

інформація про заклад

Віденський університет ІТМ

інформація про заклад

Поиск