Швидкочитання

Швидкочитання (швидке читання) — здатність швидкого сприйняття текстової інформації при використанні спеціальних методів читання.

Звичайна швидкість читання дорослої людини лежить в межах 120-180 слів за хвилину. Сто років тому більшості людей доводилося прочитати усього лише 50 книг за все життя. Зараз це здається смішним. Сьогодні у кожної людини вдома зберігається кількість даних, еквівалентна приблизно 600 тис. книг. І найбільш успішними є ті люди, які мають високу швидкість засвоєння нової інформації і високою швидкістю прийняття правильних рішень.

Даний курс є унікальним курсом з розвитку навичок швидкого читання з якісним засвоєнням прочитаного матеріалу. Він містить оригінальні розробки психологів, лінгвістів, медиків, педагогів. Після засвоєння даного курсу людина отримає можливість легко, продуктивно і швидко прочитувати книги будь-якої складності. Звичайно, від складності літератури буде змінюватися і швидкість читання (сприйняття), але вона буде набагато швидше звичної повільної швидкості читання.

В першу чергу дана методика призначається всім тим, хто не задоволений своєю швидкістю поглинання та обробки інформації. Ви отримаєте ефективні методи роботи з новою інформацією. Це особливо актуально для старшокласників і студентів, бухгалтерів, юристів, науковців, менеджерів і фахівців усіх рівнів, керівників компаній.

Основна робота спрямована на розширення поля зору, усунення регресивних рухів очей і придушення внутрішньої артикуляції. Тренінг проходить в максимально активній формі. Понад 90% навчального часу відведено на тренувальні вправи, які постійно змінюють один одного. Розвиток базових навичок динамічного читання супроводжується постійним поліпшенням пам’яті, уваги та мислення. Тренінг максимально спрямований на формування швидкочитання як стійкого досвіду, активно застосовується в щоденній діяльності. Одне з основних завдань — переведення мозку від сонної, пасивної взаємодії з інформацією (рівень читання до 400 слів за хвилину при розумінні 20-60%), на принципово нові режими роботи при швидкості обробки інформації 400-1000 і більш слів за хвилину з рівнем розуміння понад 70%.

Результати навчання:

1. Збільшення швидкості читання в 5-10 разів.

2. Активізація розумової діяльності, вміння працювати з декількома інформаційними потоками одночасно.

3. Поліпшення уваги, придбання навички раціональної роботи з текстом, швидкого пошуку необхідної інформації.

4. Формування навички вертикального читання.

5. Збільшення розуміння і запам’ятовування обробленої інформації.

Формат навчання: індивідуально, пара, мінігрупа.

Тривалість базового курсу:  16 занять по 1 годині кожне.

44badb069837606d9ea1ee87169521fe

Поиск