Математика

Якщо ти математик в душі або навіть трохи «не дотягуєш», все одно підготовку до ЗНО з математики потрібно гарно розпланувати, розписати, розкласти все по поличках. Спершу радять визначити свої слабинки, щоб не розв’язувати переважно зрозуміле, а мати достатньо часу на проблемні теми, їх довивчення та закріплення.

Дивлячись на тести з математики 2016, а також попередніх років, вчителі та викладачі радять особливу увагу приділяти таким темам як: тригонометричні формули, властивості логарифмів, схемам вирішення ірраціональних рівнянь та нерівностей, арифметичній та геометричній прогресіям та тим, які ти для себе визнаєш як проблемні.

Що стосується швидкої підготовки, то це, безумовно, залежить тільки від тебе. Прикро визнавати той факт, що немає чарівного методу швидкої підготовки без твоєї участі. Захочеш – підготуєшся за лічені місяці, не захочеш – відповідним буде й результат. Підручник під подушкою в ніч перед ЗНО навряд чи допоможе

Однак РЕПЕТИТОРСЬКИЙ ЦЕНТР «Noosfera», зі свого боку, готовий надати досить широкий спектр допомоги. Використовуючи її, є можливість зекономити час на пошуки матеріалів, організувати весь процес і гарно «наматематикуватись»

1.Числа і вирази

2. Рівняння та нерівності

3. Тригонометрія

4. Показникова функція та логарифми

5. Функції та їх графіки. Вектори

6. Похідна та інтеграл

7. Комбінаторика, теорія ймовірностей та статистика. Прогресії

8. Геометрія. Трикутник та коло

9.Геометрія. Чотирикутники

10. Стереометрія

908510540

Зазвичай, все що найнеобхідніше для підготовки до математики – це формули, вміння швидко та правильно обчислювати, трохи логіки та аналізу. Оскільки з останнім навряд чи хтось допоможе, крім самих себе, а от з першим – без питань. Ловіть різні-прерізні картинки з математики.

Користуйтесь, бо з ними легше та цікавіше готуватись.

Відібрані основні формули та таблиці, без повторень та зайвого. Ось перелік:

 1. Формули скороченого множення.
 2. Правила диференціювання
 3. Степені та корені
 4. Модуль
 5. Арифметична та геометрична прогресії
 6. Прості рівняння
 7. Логарифми
 8. Інтеграл
 9. Тригонометрія
 10. Геометрія
 11. Таблиця множення
 12. Таблиця квадратів
 13. Таблиця кубів
 14. Таблиця факторіалів

 

Поиск