Біологія

Шкільна програма з біології сьогодні надзвичайно складна. Самотужки розібратися з усіма розділами: ботанікою, зоологією, біологією людини – завдання не з простих.

Необхідно, аби навчальний матеріал з цього предмету був чітко структурованим. У такій роботі допоможуть на курсах підготовки до ЗНО. Окрім вивчення і повторення матеріалу, педагог також допомагає тренувати пам’ять і увагу абітурієнта. Адже результат тестування залежить не лише від рівня засвоєння матеріалу, а й від елементарної упевненості та уважності. Біологія багата на різноманітну термінологію, а тому помилитися можна ще у процесі вивчення питань. Уникнути провального тестування абітурієнту допоможе досвід компетентного репетитора.

Напевно, перші асоціації, які виникають у головах багатьох при звучанні слова «біологія» — тварини, рослини… все живе навколо. Однак ті, хто здавав або буде здавати ЗНО з біології можуть суттєво розширити цей перелік. Неклітинні форми життя, органічні, неорганічні сполуки, людина, спадковість, генетика, надорганізмові рівні організації життя, екосистеми – це лише декілька додаткових тем з біології.

Ми ні в якому разі не хочемо залякати, швидше заспокоїти тим, що всі необхідні для опрацювання теми легко можна знайти в програмі ЗНО з біології. Її можна роздрукувати і, вивчивши по одній або по декілька, відразу викреслювати. До тестування ж потрібно пройтись по всіх. Звісно, якщо націлюєшся на хороший результат.

Високий результат на ЗНО з біології 2017

Готуватись до ЗНО і складно, і не дуже. Такі думки абітурієнтів. Хтось готується рік, хтось – півроку, а хтось не готується спеціально, а просто любить предмет і з задоволенням вивчав його протягом шкільних років. Такою є Олеся Редько – 200-бальниця з біології. Секрету, на жаль, вона не розкрила, бо його і немає. Просто треба старатись і працювати.

200 балів – це, звичайно, максимальний результат. До нього варто тягнутись. Ми наразі пропонуємо допомогу в отриманні високого результату. Перешкод на дорозі мало – лінь, погане планування і, можливо, ще щось індивідуальне. Перестрибнути їх можна тільки роботою.

 1. Вступ до біології.
 2. Хімічний склад живих організмів. Біологічні молекули
 3. Будова клітини. Прокаріоти та еукаріоти
 4. Обмін речовин та енергії. Біосинтез молекул в клітині
 5. Бактерії та неклітинні форми життя
 6. Рослини та гриби: будова та різноманітність
 7. Тварини: будова та різноманітність
 8. Людина: анатомія та фізіологія
 9. Розмноження та ріст організмів. Основи генетики
 10. Основи екології
 11. Еволюція живих організмів

khihau-141215

Поиск